Tasarruf İletişim Formu

  Hemen
  Bilgi Al

  Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

  Taksitle ev almak isteyenler için farklı alternatifler bulunan Tasarruf A.Ş.’de aylık 1.111 TL ödeyerek evinize kısa zamanda geçmeniz mümkün. “Tasarruf’la Tanışalım” kampanyası, Tasarruf’un müşterilerine özel ev ya da aracını teslim alana kadar sabit taksit seçeneği sunulan bir kampanyadır.

  Grup planları kapsamında yer alan “Tasarruf’la Tanışalım” kampanyasında evinizi ya da aracınızı alana kadar aylık ödemeleriniz değişmeden devam etmektedir. Teslimat sonrasında evinize ya da aracınıza sahip olduğunuzda yıllık artışlar planlanmıştır. Yıllık artış oranları sizin bütçenize göre farklı alternatifler ile sunulmuştur. Yıllık artış oranlarınız toplam ödemelerinizin daha kısa ya da uzun zamanda tamamlanmasına etki etmektedir. Sizin için en uygun ödeme vadesi seçenekleri bu kampanyada da müşterilerimizin seçimine sunulmaktadır.

  “Tasarruf’la Tanışalım” kampanyasının avantajından yararlanmak ve ödeme planı oluşturmak için; bilgi istiyorum formunu doldurabilir, web sitemizde yer alan online tasarruf uzmanımızla görüşebilir, şubelerimizi ziyaret edebilir veya  444 4 404 ’ü arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.