Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Tasarrufla Ev Sahibi olmak Faizsiz Ev Alma

Faizsiz ev alma hayali kuranların Türkiye’de her geçen gün sayısı artarken tasarrufla ev sahibi olmak için de avantajlar artmaya başladı.

Tasarruf AŞ, faizsiz ev kredisi imkanı ile kredisiz ev sahibi almak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ev sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İşte Tasarruf AŞ’nin sunduğu Tasarrufla ev sahibi olma yöntemleri ve fırsatları;

Faizsiz Ev Alma Modelleri İle Ev Sahibi Olmak

Türkiye’de yaklaşık 8,5 milyon aile kiracı olarak yaşamaktadır. 8,5 milyon ailenin nakit para ödeyerek ev alması neredeyse imkânsız. Bankalara yüksek faizler ödeyerek ev sahibi olmak istemeyen aileler için faizsiz ve peşinat ödemeden ev sahibi olmaları için faizsiz ev alma modelleri geliştirilmiştir.

Kira ödeyen ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için tasarruf ve birikime dayalı faizsiz ev alma modeliyle ev sahibi olmak artık çok daha kolay.

Tasarrufla ev sahibi olun

Tasarrufla ev sahibi olmak ve birikim yaparak ev sahibi olmak isteyenler için etkili bir yöntemdir. Tasarruf AŞ, tarafından sunulan bireysel ve grup planlama tasarruf modelleri daha kısa sürede hayalinizdeki eve ulaşmanızı sağlamaktadır. Ev sahibi olmak isteyen milyonlarca aile, Tasarruf Planları ile ev ihtiyacını kolayca karşılayabilir. Aileler tasarruf ve birikim yaptıklarında, kira öder gibi ev sahibi olabilir.

Tasarrufla ev alma modeli ile sizde hayalinizdeki evi kolayca satın almak içi en yakın Tasarruf AŞ. şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Tasarruf AŞ, faizsiz ev alma hayali kuranları hayallerine kavuşturuyor

TASARRUF PLANLARI İLE EV SAHİBİ OLMA AVANTAJLARI

  1. – Faizsiz ödemeden ev alabilirsiniz.
  2. – Bankalara yüksek faiz ödemezsiniz
  3. – Hayalinizdeki eve fark ödemeden faizsiz şekilde ev sahip olabilirsiniz.
  4. – Tasarruf yaparak kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.
  5. – Bütçenize en uygun plana SİZ karar vererek TASARRUF’a başlarsınız.
  6. – Peşinat ödemeden taksitle ev sahibi olabilirsiniz.
  7. – Tasarruf planları ile faiz maliyeti ve sonradan eklenecek bilmediğiniz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

Birikimle Ev Almak

Elinizde bulunan veya yastık altı olarak tanımlanan rakamların ekonomiye katma değer yaratması için de kullanılması oldukça iyi bir yoldur. Birikim yapmak ve bu birikimleri uzun vadeye yaymak da daha sonrası için faizsiz ev almanın oldukça kolay olmasına neden olur. Paranın zaman değeri kavramı unutulmadan birikimlerinizin toplanması ve ev için kullanılması ev almanın en iyi yollarından bir tanesidir.

Kredi Kullanmak Zorunlu Mudur?

Bankadan kredi kullanmak ev almak için zorunluluk değildir. Çünkü kredisiz faizsiz ev sahibi alma işlemi için birçok firma dayanışma ve taksitle ödeme yolları sunar. Yapacağınız ödemeler ev sırası size gelinceye kadar farklı iken evinizi aldıktan sonra bir miktar daha fazla olur. Bu sayede kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz.

Ev Almak Mı Faiz Ödemek Mi?

Ev almak için finansal olarak yapılacak olan hesapların tamamında faiz kavramı her zaman başrolde olacaktır. Bunun yerine kredisiz faizsiz ev sahibi alma işlemine odaklanmak daha hesaplı olur. Dönem dönem yapılan faiz sıfırlama veya düşürme kampanyaları takip edilerek ev almak da bir seçenektir.

Faizsiz Ev Almak İçin Peşinat Sorunu

Peşinatı olmayan ve faizsiz ev almak isteyenlerin de sayısı az değildir. Her açıdan peşinatsız ve faizsiz ev alma için de taksitlerin ödenmesi yolu ile sistemler vardır. Maaşınızın yanında ek işler yapmak veya belli bir borcun altına girerek ödemelerin yapılmasını zorunluluk olarak görmek birikim yapmak adına son derece önemlidir.

Ev Sahibi Olmak İçin Birikimin Önemi

Her açıdan kredisiz ev sahibi almak adına birikim son derece önemlidir. Çünkü birikimleriniz kredi çekmek zorunda kalmanız halinde faiz oranını düşünürken, kredi almak zorunda olmadığınızda ise taksit miktarlarınızı düşürür. Faizsiz ev kredisi ile ev sahibi olmak için Tasarrufla ev almak fikrinin özü budur.

Tasarruf AŞ firması kişiye özel çözümler sunmaktadır. Sizde acele edin faizsiz ev ve senetle araba kampanyalarını kaçırmayın. 444 4 404 numaralı hattı arayarak veya aşağıdaki linke tıklayarak Tasarruf AŞ kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

faizsiz ev alma

Paylaş