Tasarrufum Güvende Sigortası

Tasarrufa Dayalı Finansman Sektöründe Sigorta Güvencesinin Önemi

Tasarrufa dayalı finansman sektörü, Türkiye’de son yılların en hızlı büyüyen sektörlerinden biri oldu. 30 yılı aşkın bir süredir Tasarrufa dayalı faizsiz finansman ile ev ve araba sahibi olanlar gün geçtikçe daha da artıyor. Bu sistemin en büyük artılarından biri tasarrufların hayallere dönüşürken, faiz ödemesinin olmamasıdır. Banka kredilerinden bu anlamda oldukça farklı olan sistemin hızla büyümesindeki ana etken budur.

Bu 30 yıllık süreçte, her sektörde olduğu gibi bu sektörde de güven kazanmak zordur. İnsanların tasarrufa dayalı finansman sektörüne bakışı ilk zamanlarda güvensizlik üzerine kurulu olsa da birçok şirket bu anlamda çalışmalara ağırlık vererek sistemin gelişmesine ve güven kazanmasına odaklanmıştır. Bu açıdan bakıldığında Tasarruf A.Ş.’nin bu firmalar arasından sıyrılarak ön plana çıkmasını sağlayan en önemli unsur da sisteme dahil olan kişilerin tasarruflarının HDI sigorta tarafından sigortalanarak güvence altına alınmasıdır. 

Tasarruf AŞ’nin HDI Sigorta ile yaptığı iş ortaklığı, tasarrufa dayalı finansman sektöründen ev, ofis, arsa, dükkan ya da araba sahibi olmak isteyenleri koruma altına alıyor. Türkiye’de bu anlamda bir ilki gerçekleştiren Tasarruf AŞ, aynı zamanda sektörün güven unsuru ile özdeşleşmesinde de katkıda bulunuyor.

Tasarruf A.Ş. Demek Güven Demek

Bu sisteme katılmak isteyen ancak sistemde yıllar içinde yaşanan sorunlar yüzünden çekinen insanların genelde aklındaki soru;  ödemelerinin güven altında olup olmadığıdır. Tasarruf A.Ş. , HDI Sigorta ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde sektörde bir ilk olan Tasarrufum Güvende Sigortası’nı müşterilerinin hizmetine sundu. Tasarruf AŞ’nin sektörde ilk ve tek olan bu sigorta hizmeti sayesinde insanların yaşadığı güven problemine de alternatif bir çözüm yolu sunulmuş oldu.

Kurulduğu günden günümüze gelinceye kadar binlerce kişinin tasarrufa dayalı finansman sistemi ile hayallerine kavuşmasını sağlayan Tasarruf A.Ş. , bundan sonraki yıllarda da yenilikleri ve farklı bakış açısıyla sistemi oldukça farklılaştıracağı, çıtayı daha üst bir seviyeye koyacağı görülüyor. Eğer siz de tasarruflarınızı geç kalmadan hayallerinize dönüştürmek istiyorsanız www.tasarruf.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 444 4 404’ü arayıp bilgi alabilirsiniz.

Paylaş