Tasarruf Yapmak Bizi Nasıl Ev ve Araç Sahibi Yapabilir?

Tasarruf A.Ş. Tasarruf Yapmak

Çoğu insanın hayalini kurması gereken üç önemli unsur vardır: iyi bir eğitim, ev ve araba… İyi bir eğitimi aileniz ile birlikte planlayabilirsiniz ancak ev ve araba konusunda yapacaklarınız sadece sizin çalışmalarınıza ve tasarruflarınıza bağlıdır. Bununla birlikte, durum tespiti yapmak, bu satın alımların maaşınıza biraz daha az zarar vermesine yardımcı olabilir.

Araba Sahibi Olmak

Herkes araba alma hayali kurarken eğer peşin para ile satın alacak gücü yoksa kredilere yönelir. Ancak günümüzde banka kredilerini almak bir hayli zorlaşırken bir de ödenecek faiz düşünüldüğünde araba hayalinizi askıya almanız gerekebilir. Tasarruf, sizi hayallerinizi ertelemeden ödeme gücünüze göre araba sahibi yapıyor. Gelir gruplarına göre düzenlenen tasarruf grupları ile birlikte sizin belirleyeceğiniz taksitlerle kolaylıkla araba sahibi olabilirsiniz.

Doğru Zamanda Doğru Firma İle Yola Çıkın

Tasarruf AŞ. İle araba almanın tam zamanı… Tasarruf AŞ. İle ödeme gücünüze göre taksitler halinde araba almak için sizin yapmanız gereken tek şey arabanızı belirlemek ve ardından Tasarruf AŞ’nin profesyonel ekibi ile ödeme planlarınızı hazırlamak… Dahil olduğunuz gruba göre arabanızı her ay gerçekleştirilen çekilişlerle hayal ettiğinizden çok daha erken almanız ve keyfini çıkarmanız mümkün…

Ev Sahibi Olmak

Tasarruf A.Ş. sadece araba değil, sizi aynı zamanda ev sahibi de yapabilir. İhtiyacınız ya da önceliğiniz hangisi ise Tasarruf A.Ş.’nin kampanyalarına mutlaka göz atmalısınız. Eğer ev sahibi olmayı ilk önceliğiniz olarak belirlediyseniz ve kredi faizleriyle uğraşmak istemiyorsanız Tasarruf A.Ş.’nin ev kampanyalarından biriyle siz de ev sahibi olabilirsiniz. Araba tasarruf planlarında olduğu gibi ev almak içinde yapmanız gereken tek şey; almak istediğiniz evin bedelini Tasarruf A.Ş’nin uzman ekibiyle paylaşmak ve ardından ödeme planınızı oluşturmaktan geçiyor. Bu sayede evinizin bedeline göre hazırlanan ödeme planları dahilinde ayda bir yapılan erken teslim çekilişlerine katılabilir, hayal kurduğunuz tarihten çok daha erken ev sahibi olma şansını yakalarsınız. Bu da size kiracılıktan kurtulma ve evinizin keyfini çıkarma ayrıcalığı tanır.

Paylaş