Tasarruf İletişim Formu

  Hemen
  Bilgi Al

  Faizsiz finansman sektörünün en erken teslim fırsatını sunan grup tasarruf planı EKSPRES PLAN ile kiracılıktan kurtulmak ya da hayalinizdeki arabaya sahip olmak çok kolay.

  Faizsiz bir şekilde veya ek maliyetlere katlanmadan, ev/araba almak isteyen müşterilerimiz, EKSPRES PLAN sayesinde en hızlı şekilde ev/araç sahibi olabilirler.

  Ekspres Plan ile, sektörün en erken teslimat dönemini siz değerli müşterilerimiz için hazırladık. Bu plana dahil olan peşinatı bulunan müşterilerimiz için ayrıca ek fırsatlar sunulmuştur. Müşterilerimiz peşinatları oranında çok daha kısa sürelerde evlerine ya da araçlarına ulaşabilecekler.

  ESKPRES PLAN’da peşinatı bulunmayan ancak diğer planlara göre çok daha hızlı taksit artışları ile kısa zamanda ev/araba sahibi olma imkanı bulunan müşterilerimiz için farklı avantajlar hazırlanmıştır.

  Tasarruf ekspres plan

  Diğer planlarımıza göre hızlıca kiradan kurtulmak isteyen müşterilerimiz EKSPRES PLAN sayesinde bu imkana sahip olacaklardır.

  EKPRES PLAN’a dahil olan müşterilerimizin tüm ödemeleri, HDI Sigorta iş birliği ile oluşturulan “Tasarrufum Güvende” sigortası ile koruma altına alınmaktadır. Böylece tasarruf ettikleri süre boyunca yaptıkları ödemeler HDI sigorta poliçesi ile güvence altına alınmakta ve güvenle tasarruf etmeleri sağlanmaktadır.

  Detaylar için; bilgi istiyorum formunu doldurabilir, web sitemizde yer alan online tasarruf uzmanımızla görüşebilir, şubelerimizi ziyaret edebilir veya 444 4 404’ü arayabilirsiniz.