Tasarruf İletişim Formu

  Hemen
  Bilgi Al

  Tasarruf A.Ş.’nin, peşinatı bulunmayan, ev veya araba sahibi olmak isteyen müşterilerine özel hazırlanan EKO PLAN ile herkes hayallerine kolayca ulaşabilir.

  EKO PLAN bu konuda size tam aradığınız fırsatı sunuyor. Çünkü peşinatsız olarak ev ve araba sahibi olmak bu planla mümkündür.

  EKO PLAN Tasarruf A.Ş.’nin Grup Tasarruf Planları için hazırlanan küçük taksit ödeyerek hayallerine kavuşmak isteyen müşterileri için oluşturulmuştur. Bu plana dahil olan müşterilerimiz bulundukları gruplara göre erken teslim çekilişlerine katılarak evlerini ya da araçlarını 1.aydan alma hakkına sahip olabilirler.

  Bugünkü birikiminiz ev veya araba sahibi olmak için yeterli değilse, kiracıysanız ya da işinize arabanızla gitmek istiyorsanız, Tasarruf A.Ş.’nin EKO PLANI ile çok erken teslimat tarihleriyle evinize veya aracınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

  Yüksek taksitler ödemeden, kredi maliyetlerini yüklenmeden, faizsiz şekilde EKO PLAN’la çok rahat ev veya araba sahibi olabilirsiniz.

  Eko Plana dahil olan müşterilerimizin tüm ödemeleri, HDI Sigorta iş birliği ile oluşturulan “Tasarrufum Güvende” sigortası ile koruma altına alınmaktadır.

  Hayallerinizin önündeki tüm engeller Tasarruf A.Ş.’nin Eko Planı ile ortadan kalkıyor. Eko Plan ile ev/araba sahibi olurken taksitleriniz küçük, mutluluğunuz büyük.

  Detaylar için; bilgi istiyorum formunu doldurabilir, web sitemizde yer alan online tasarruf uzmanımızla görüşebilir, şubelerimizi ziyaret edebilir veya 444 4 404’ü arayabilirsiniz.