Tasarruf İletişim Formu

  Hemen
  Bilgi Al

  “Ev Almanın En Güvenli Adresi” Tasarruf A.Ş.’nin DİNAMİK PLAN’ları sayesinde hayallerinizin önündeki engeller bir bir ortadan kalkıyor.

  DİNAMİK PLAN, memurların, ücretli çalışanların veya orta düzeyde tasarruf yaparak geleceğine yatırım yapan müşterilerimizin kolayca ev ya da araba sahibi olabilmeleri için oluşturulmuştur.

  Tasarruf A.Ş.’nin tüm planları faizsizdir. Faiz ödemeden kendi tasarrufları ile ev sahibi olmak veya araba almak isteyen müşterilerimizden, kenara hayalleri için bir miktar ayırabilecek herkes DİNAMİK PLAN’ı tercih ederek erkenden hayallerine ulaşabilir.

  DİNAMİK PLAN Tasarruf A.Ş.’nin Grup Tasarruf Planları içinde yer almaktadır. DİNAMİK PLANI seçerek tasarruf etmeye başlayan müşterilerimiz aylık düzenli olarak yapılan erken teslim çekilişlerine dahil olurlar ve ev ya da araçlarına 1.aydan almak için şans kazanırlar.

  tasarruf dinamik plan

  DİNAMİK PLANDA peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır. Taksit artışları müşterilerimizin tercihlerine göre yıllık artışlı veya teslimat artışlı olmak üzere değişiklik göstermektedir.

  Siz de faiz ödemeden ve HDI Sigorta iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz, sektörün ilk ve tek sigorta güvencesi olan Tasarrufum Güvende sigortası ile ev ya da araba sahibi olmak istiyorsanız, Dinamik Plan ile aradığınız fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Detaylar için; bilgi istiyorum formunu doldurabilir, web sitemizde yer alan online tasarruf uzmanımızla görüşebilir, şubelerimizi ziyaret edebilir veya 444 4 404’ü arayabilirsiniz.