Tasarruf İletişim Formu

Hemen
Bilgi Al

1.aydan ev sahibi yapan birbirinden farklı planlar

Grup Tasarruf Planları, Tasarruf’un müşterilerine özel olarak birbirinden farklı gelire sahip kişilere ve meslek gruplarına özel olarak hazırlanmıştır.

Grup planlarında bulunan kişiler benzer ödeme gücüne sahip kişilerdir. Rahat ödeme planı dışında diğer tüm grup planlarında başlangıç taksitleriniz dahil olduğunuz grupta yer alan kişi sayısına bölünerek hesaplanmaktadır.

Taksitle ev almak isteyen veya araç sahibi olmak isteyen kişiler için uygun seçenekler grup tasarruf planlarında birden çok alternatifli olarak sunulmuştur. Faizden doğan maliyetin olmadığı grup tasarruf planları hem faiz maliyetinden kaçınan hem de faiz hassasiyeti bulunan kişiler için son derece idealdir.

Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Eko Plan

EKO PLAN size tam aradığınız fırsatı sunuyor. Ev ve araba sahibi olmak bu planla mümkündür.

Dinamik Plan

DİNAMİK PLAN sayesinde hayallerinizin önündeki engeller bir bir ortadan kalkıyor.

Ekspres Plan

EKSPRES PLAN ile kiracılıktan kurtulmak ya da hayalinizdeki arabaya sahip olmak çok kolay.

Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Grup tasarruf planında projeye dahil olan, tüm kişiler bulundukları grubun ve sahip oldukları projenin teslim ayına dair bilgi sahibidirler. Ödeme planlarını oluştururken teslim alacakları aya ve bütçelerine göre karar vermektedirler. Kişiler hangi ayda teslim alacaklarını bilerek projeye dahil olurlar.

Erken teslim çekilişlerindeki teslimatlar ise grupta yer alan kişilerin aylık ödedikleri taksitlerinden biriken toplam aylık tutarın yine aynı grupta yer alan kişilere katkı sağlaması için şirket kararı ile kullanılmasına izin verilmesidir. Kişilerin aylık ödedikleri taksitler her ay bir kişiye teslimat yapılmasını sağlamaktadır. Grubun biriken aylık tasarruf miktarı adaletli şekilde hareket etmek için erken teslim çekilişi ile noter gözetiminde belirlenmektedir. Böylece kişilerin hayallerine çok daha erken ulaşması sağlamaktadır.

Ev almak veya araba sahibi olmak isteyen kişiler,
2436506080120247 kişiden oluşan 7 farklı gruptan aylık taksitlerine ve teslimat sürelerine göre kendileri için en ideal olanı seçerek tasarrufa ilk adımı atmış olur.

Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Kira ödemek gelirimizin büyük bir kısmının kaybedilmesine yol açmaktadır. Tasarruf’un grup tasarruf planları müşterilerimizi bu maliyetten kurtararak rahatça ödeme yaparak kendi evlerinin sahibi olmalarına imkan sağlamaktadır. Bilinen kredi vb. ödeme türlerinin dışında farklı bir çözüm sunan grup tasarruf planları farklı bütçelere ve meslek gruplarına sahip kişilere hitap etmektedir.

Grup Tasarruf Planları ile ev almak oldukça kolay. Konut kredisi kullanmadan ev alma imkanı sunulan grup tasarruf planlarında her bütçeden müşterimize birbirinden farklı ödeme seçenekleri ile rahat ödeme fırsatı sunulmaktadır.

Ev almak için işe öncelikle konut için hedeflediğiniz miktarı belirleyerek başlıyorsunuz. Bundan sonraki aşama; tasarruf uzmanlarımız ile birlikte yapabileceğiniz aylık ödeme tutarına göre taksitlerinizi belirlemek oluyor.

Ödeme planınızı belirlerken, Grup Tasarruf Planlarımızda bulunan çok seçenekli ödeme alternatiflerimizden faydalanabilirsiniz. Ödeme alternatiflerini tasarruf uzmanlarınız müşterilerimizin ödeme gücüne göre önermektedir. Planlarımız; yıllık artışlı, teslimat artışlı, hem yıllık hem de teslimat artışlı olmak üzere farklı bütçelere göre çok seçenekli oluşturulmuştur. Sizin ödeme gücünüze göre tercih edeceğiniz ödeme planı teslimat için son tarihin belirlenmesinde etkili olmaktadır.

Grup tasarruf planlarının seçeneklerinde peşinatı bulunan müşterilerimiz için daha erken teslim avantajları bulunmaktadır. Ancak peşinat zorunluluğu bulunmadığından peşinatı olmayan müşterilerimiz için de durum son derece avantajlıdır. Tasarruf uzmanlarımız, müşterilerimizin için ödeme planı hazırladıkları sırada onlar için en uygun ve avantajlı planı sunmaktadırlar.

Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Araç almak için kredi kullanmak yerine grup tasarruf planlarını tercih ederek, ödeyeceğiniz ekstra faiz maliyetinden kurtulabilirsiniz.

Alacağınız aracın sıfır ya da ikinci el olması tamamen sizin tercihinizdir.

Almak istediğiniz aracın tutarını belirledikten sonra ödeyebileceğiniz taksit tutarına en uygun gruba dahil olarak tercih ettiğiniz projeye başlangıç yapabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş.’de araç almak isteyen müşterilerimize özel hazırlanan gruplarda uygulanan erken teslim çekilişi aracın daha da erken alınmasını sağlamaktadır.

Diyelim ki bir gruba dahil oldunuz ve proje bedelinin tamamını teslim alacağınız zaman dilimi 4 ay bu durumda 4 aydan daha erken bir sürede aracınızı alabilmeniz her ay noter huzurunda gerçekleşen erken teslim çekilişleri ile mümkündür.  Grup planlarında erken teslim imkanı bulunduğu için teslim aralığı gerçekte yukarıdaki örnekten yola çıkılacak olursa 1-4 ay aralığındadır.

Tasarruf A.Ş.’nin grup ödeme planına dahil olmanız için kayıt esnasında kredibilite kontrolü yapılmamaktadır. Tüm detaylı bilgiye tasarruf uzmanlarımızdan talep edebilirsiniz. Başvuru için bilgi istiyorum alanındaki formu doldurmanız ya da bizimle direkt iletişime geçmeniz yeterlidir.

Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Grup Tasarruf Planları, ev almak araç almak isteyen müşterilerimiz dışında farklı ihtiyaçları olan müşterilerimize de hitap etmektedir. Dükkan, iş yeri, arsa, ofis, motosiklet, traktör, iş makinesi ya da farklı bir ihtiyacınız için faiz maliyetine katlanmadan, sahip olmak istediğiniz diğer tüm ihtiyaçlarınıza finansman çözümü sunulmaktadır. Tasarruf A.Ş.’nin grup tasarruf planları sektöründe yer alan diğer şirketler ve kredi veren diğer pek çok kuruma göre; uygun maliyetli ve erken teslim olanaklıdır.

Örneğin; öncelikli olarak sahip olmak istediğiniz ofisin değerini belirlemeniz gerekir.

Ofisin değerini belirledikten sonra aylık ödemek istediğiniz taksit tutarını belirliyorsunuz. Teslim sürenizi öğrendikten sonra dilerseniz ara ödemelerle dilerseniz peşinatınız ile teslim sürenizi kısaltma imkanı bulabilirsiniz.

Teslim sürenize kadar geçen zamanda Erken Teslim Çekilişlerine katılarak 1.aydan bile teslimatınızı alma şansına sahipsiniz.

Kredi ile ofisinizi alabilirsiniz, ancak kredi borcunuz bitene kadar ofisin sahibi aslında siz olmazsınız Tasarruf’un grup tasarruf planlarını tercih ettiğinizde kredi ile yapacağınız ek faiz maliyeti olmadığından ödemeler daha kısa sürede tamamlanır ve iş yerinizin tek sahibi siz olursunuz.

Bütçenize Uygun Tasarruf Planları

Grup planları taksitle ev almak isteyen kişiler için idealdir. Emekliler, memurlar, işçiler için pek çok meslek dalında görev yapan kişiler için hazırlanan özel kampanyalar bugün kirada olan ya da gelecek için adım atmak isteyen tüm kişiler için fırsat sunmaktadır.

Tasarruf A.Ş’nin grup planlarında peşinatı bulunan kişiler için daha erken teslim avantajları sunulmaktadır.

Grup tasarruf planlarında vadeleriniz bulunduğunuz grupta sunulan bütçenize göre seçeceğiniz alternatif planların artışlarına bağlı olarak kişilerin tercihlerine göre değişkenlik göstermektedir. Kişiler ödeme planını tasarruf uzmanları ile birlikte hazırladıkları sırada vade sayıları da kişinin bilgisine sunulmaktadır.

Peşinatsız ev almak isteyen kişiler için peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatsız ev almak isteyen kişiler için de özel kampanyalar ile erken teslim fırsatları sunulmaktadır.

Hemen Bilgi Al

Daha detaylı bilgi için formu doldurun sizi arayalım.