Tasarruf İletişim Formu

  Hemen
  Bilgi Al

  Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

  Bireysel Tasarruf Planı

  Tasarruf Planları için peşinatınız varsa; kampanyalarımızın erken teslim avantajlarından faydalanın.

  Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

  Grup Tasarruf Planı

  Grup Tasarruf Planları, Tasarruf’un müşterilerine özel olarak birbirinden farklı gelire sahip kişilere ve meslek gruplarına özel olarak hazırlanmıştır.

  Tasarruf Planları İle Ev ve Araba Almak

  Tasarruf planları; taksitle ev almak, araba almak ve birikim yapmak isteyen kişiler için özel oluşturulmuştur. Şimdi ve gelecekte kendi evinde oturmak isteyen kiracılara, yatırım yapmak isteyen ev sahiplerine ve faizsiz ev almak niyeti ile ev sahibi olmak isteyen kişiler için avantajlar içermektedir.

  Tasarrufla ev almak, sizi faizden doğan maliyetlerden kurtarır. Yanı sıra faiz hassasiyeti bulunan ve ev sahibi olmak isteyen kişiler için de uygundur.

  Birikimi ile ev kredisi almadan, ev sahibi olmak isteyen, imkanları el vermediği için ev sahibi olamayan kişilerin hedeflerine ulaşmalarını mümkün kılmak için uygun koşullarda düzenlenmiştir.

  Tasarruf planlarımız; Krediyle ev almak yerine tasarruf ederek ve düşük maliyetli bir hizmet bedeli ile ev sahibi olmak isteyen kişiler için uygundur.

  Faizin getirdiği ekstra maliyeti ortadan kaldırır. Faizden doğan ekstra maliyet olmadığından Tasarrufla ev almak mümkün hale gelir.

  Tasarruf Planları ve Ödeme Planları

  Tasarruf planlarımızda yer alan ödeme planları her bütçeye hitap etmektedir. Tüm gelir ve iş gruplarında çalışan kişilerin; memurların, beyaz yaka personellerin, mavi yaka personellerin ya da emeklilerin kolaylıkla ödeyebileceği taksitler göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

  Günümüzde pek çok kişi ev almak için ev kredisine başvurmak zorunda kalmaktadır. Ancak kredi; gelir düzeyi, geçmiş ödeme düzensizliği ya da taksitlerin yüksekliği açısından kişilere kısıtlı imkan sunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen pek çok kişi bu nedenlerle hayalini ertelemek zorunda kalmaktadır. Tasarruf A.Ş. oluşturduğu planlarda ev almak isteyen kişinin mali durumuna uygun ve özel tasarım planlar sunmaktadır. Ev almak, araç sahibi olmak isteyen kişilere uygun değildir demek yerine nasıl uygun bir plan hazırlayabiliriz? Ya da hangi tutarda plan kişiye uygundur? Gibi sorulara cevap arayarak çözümler üretmek için çalışır.

  Kısaca tasarruf planlarımız; taksitle ev sahibi olmak, araba sahibi olmak isteyen müşterilerimize, kişisel bütçelerine göre tasarrufla ev, araç almanın ayrıcalığını yaşatmak üzere hazırlanmıştır.

  Peşinatlı ya da peşinatsız ev alma;

  Tasarruf etmek ve birikim yapmak isteyen müşterilerimiz, peşinatlı ya da peşinatsız ev alma seçeneklerini kendi bütçelerine göre belirleyebilmektedirler. Peşinatı olan müşterilerimiz için daha erken teslim seçeneklerinin bulunduğu planlar olduğu gibi, peşinatı olmayan ve ev almak isteyen müşterilerimizin için de memnun edici teslim avantajları sunmaktadır.

  Tasarruf A.Ş.’ tarafından hazırlanan, tasarruf planları; tasarrufla ev sahibi olmak ya da taksitle ev almak isteyen kişiler için önemli fırsatları barındırmaktadır.

  Tasarruf A.Ş.’ye Nasıl Güvenebilirim? (HDI sigorta güvencesi ile Tasarrufum Güvende sigortası)

  Kredi ile ev almak yerine Tasarruf ile ev almak isteyen kişilerin bazı çekinceleri bulunmaktadır. Bu çekinceler genellikle güven hususundadır. Tasarruf A.Ş.’ de güven konusu, çekinceleri olan kişiler için sektörde yer alan diğer şirketlerden farklı olarak net bir şekilde çözümlenmiştir. HDI sigorta ve Tasarruf A.Ş. işbirliği ile oluşturulan Tasarrufum Güvende sigortası kişilere tasarruf ettikleri ve teslimatlarını henüz almadıkları süre zarfında biriken tutarı doğabilecek risklere karşı teminat altına almaktadır.

  Tasarruf Planları ve Hizmet Bedeli

  Faizsiz ev almak için harekete geçen pek çok kişiler genellikle ilk bildiği yaygın bilinen şekillerde ev almayı denemektedir. Genellikle ilk denemede kişilerin çoğu yüklü maliyet kaygısı veya ileride ödeyemezsem korkusuyla bu amacından vazgeçerek kiracı kalmaya devam etmektedir. Tasarrufla ev almak pek çok kişiye çözüm olarak sunulmuştur. Tasarruf ile ev sahibi olmak tüm gelir grubunda bulunan ve ek maliyet ödemek istemeyen kişilere gerçek ve ulaşılabilir çözümler sunmaktadır.

  Ev almak için Tasarruf A.Ş.’yi tercih ettiğinizde yüksek maliyetler yerine sadece Hizmet Bedeli ödersiniz. Ödeyeceğiniz hizmet bedeli; sizin belirlediğiniz konutun toplam değerine ve tercih ettiğiniz plana göre %6 ile %10 arasında değişiklik göstermektedir. Bütçeniz özelinde, oluşturacağınız ödeme planına göre değişiklik gösteren hizmet bedelinin belirlenmesinde tasarruf uzmanlarımız sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadırlar. Planlarımızda uygulanan hizmet bedeli farklı kampanyalarla müşterilerimiz için en uygun şekli ile sunulmaktadır.

  Ev ve Araba Teslim Süresi

  Tasarruf ile ev sahibi olmak uygulanan diğer işleyişlere göre hem düşük maliyetli hem de uygun taksitlidir. Tasarrufa dayalı finansman uygulamalarında işleyişte bulunan bekleme süresi Tasarruf A.Ş.’nin güncel kampanyalarında sektörün çok önünde teslim süreleri sunulmaktadır. Güncel kampanyalarımızdan faydalanırken sizin belirlediğiniz konutun değeri ile tasarruf gücünüz teslim tarihini belirlemede en büyük etkendir.