tasarruf-ev-almak-ev-sahibi-olmak

Tasarruf AŞ, Bahar Kampanyasıyla isteyeni EV İsteyeni ARABA sahibi yapıyor

Tasarrufa dayalı finansman sektöründe hizmet veren Tasarruf A.Ş., yeni kampanyası “BAHAR” ile müşterilerine hizmet bedelinde indirim avantajı ve erken teslim imkanı sunuyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada; Mart ayı boyunca geçerli olacak “Bahar Kampanyası” ile ev sahibi olmak isteyenlere farklı, araç sahibi olmak isteyenlere farklı avantajlar içerdiği bildirildi.

Şirket yetkilileri, Bahar Kampanyası sayesinde Tasarruf A.Ş. müşterilerinin hizmet bedeli indirimi ve erken teslim avantajına sahip olacaklarını söylediler.

Tasarruf A.Ş.’nin yaptığı açıklamalara göre Bahar Kampanyası, kampanya için özel hazırlanan Grup Tasarruf Planlarında uygulanacak ve hizmet bedeli peşin ödenen projelerde geçerli olacak. Ayrıca, peşinatı bulunan müşterilere peşinatları oranında ek hizmet bedeli indirimi uygulanacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler, 05-31 Mart 2020 tarihleri arasında www.tasarruf.com.tr web sitesini ziyaret ederek, bilgi formu doldurabilir veya 444 4 404 çağrı merkezini arayarak bilgi edinebilirler.

Yapılan açıklamalarda Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman’ın da görüşlerine yer verildi ve kendisi şu ifadeleri kullandı:

“Biz Tasarruf AŞ olarak içinde bulunduğumuz sektöre yenilik ve kolaylık getirerek daha çok kişinin rahat bir şekilde ev ve araba sahibi olmalarını istiyoruz. Bunun için her an yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Bahar Kampanyasıyla birlikte müşterilerimizin bu güzel mevsimde evlerini, arabalarını almaları için yeni bir çalışma başlattık. Tüm müşterilerimiz faydalanabilsin isteriz. Yanı sıra bildiğiniz gibi önümüzde yaz mevsimi var. Bu mevsim genelde düğün zamanlarıdır. Evlenecek çiftlere de “Bahar Kampanyası” avantajı ile yeni hayatlarına kiracı olarak başlamaları yerine ev sahibi olabilme kolaylığı sunuyoruz.”

Tasarruf A.Ş.’den yapılan açıklamada “Kampanyaya dahil olan proje sahiplerinin, ilk yıl için hediye olan Tasarrufum Güvende sigortası ile güvenle tasarruf edebilme imkanına da sahip olacakları belirtildi.  Sektördeki tek sigorta güvencesi şirket olan Tasarruf A.Ş.’nin sunduğu bu avantaj,  HDI sigorta ve Tasarruf A.Ş. işbirliği ile ilk yıl için ücretsiz olarak sunmaktadır.

Paylaş