tasarruf-as-hesaplama

Tasarruf A.Ş. Hesaplama

Faizsiz ev alma yöntemleri sunan Tasarruf A.Ş., ev sahibi olmak isteyenleri faiz ödemeden, ev kredisi almadan ve hatta peşinatsız ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Tasarruf A.Ş., sürekli artan konut kredisi faiz oranlarına karşı net ödeme planları sunuyor. Faizsiz Finans Desteği Sisteminde, konut kredisi ve faiz oranları gibi sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Binlerce insanın faizsiz ev satın almasına yardımcı olan Tasarruf A.Ş.., bugün yine uygun planlarla sizi ev sahibi yapıyor.

Tasarruf A.Ş.’nin avantajı, ev alma yöntemlerinde farklı alternatiflere sahip olması, kurumsal yapı ve güvenilir olmasıdır.

Uzman kadrosu ile hizmet veren Tasarruf A.Ş., müşterileri konut kredisi almadan ve konut kredisi hesaplama işlemi yapmadan ev alma hayallerine ulaşıyor.

Normal şartlar altında, uzun vadede peşinat ödeyerek veya ev kredisi alarak ve makul bir ücretle iki kat para ödeyerek satın alabileceğiniz bir eviniz olabilir.

Konut Kredisi Hesaplama

Bankalar tarafından uygulanan en düşük konut kredisi faiz oranı ortalama %0,94. Bu durumda, bir konut kredisi hesaplaması yapılırsa, ev satın almak için konut kredisi başvurusunda bulunan kişiler, bankadan çekecekleri 100.000 TL konut kredisi için aylık 1,393 TL ve toplam da 167 bin TL ödemek zorunda. Bu konut kredisi faiz oranları, ev satın almak isteyen orta gelirli bir aile için bile zordur.

Tasarruf A.Ş. Hesaplama

Tasarruf A.Ş. hesaplama yapmanın avantajı: Ancak, binlerce aileyi ev ve araba sahibi yapan Tasarruf A.Ş., konut kredisi hesaplama, faiz oranları, ara ödeme, peşinat yükümlülüğü gibi dertlerden sizi kurtarıyor. Tasarruf A.Ş. almak istediğiniz ev için ödeme miktarını siz belirliyorsunuz. Tasarruf A.Ş. hesaplama yaparken kendi bütçenize uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. Kampanyaları

Tasarruf A.Ş. aynı zamanda 799 TL taksitle ev sahibi ya da araba sahibi olma fırsatı da sunuyor. Dilediğiniz eve faiz ödemeden güvenle sahip olabilirsiniz. Tasarruf A.Ş. ile banka yok faiz yok. Uygun ödeme planları sunan Tasarruf A.Ş., size güvenli ev alma yöntemi sunuyor. Kişiye özel planlar ile tasarrufla ev sahibi olmak Tasarruf A.Ş. ile çok kolay. Az birikim ile katılım sağlayın hayalinizdeki eve kavuşun. Başvuru için Tıklayın

Tasarruf A.Ş. Katılım Şartları

Tasarruf A.Ş. ev alma fırsatlarına isteyen herkes katılabilir. Bunun için 444 4 404 numarasından ulaşabilir veya en yakın Tasarruf A.Ş. şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. Yöntemleri

Tasarruf A.Ş., faizsiz ev almak isteyen herkese bütçesine uygun olacak şekilde planlar sunmaktadır. Bireysel ve grup tasarruf planı ile Tasarruf AŞ. müşterilerinin yüksek banka faiz borçları ödemeden kolayca ev almasına imkan sunuyor.

cekilisle-ev-almak-icin-tasarruf-as

Tasarruf A.Ş. Hesaplama yaptığınızda sizin için avantajını göreceksiniz

Bireysel Tasarruf Planları

Bireysel Tasarruf Planları, Tasarruf’un müşterilerine özel olarak hazırladığı bir yöntemdir.

Bireysel Tasarruf Planı, ev almak istiyorum diyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Taksit ödemelerini ve taksit artışlarını kişilerin kendisinin belirleyebilmektedir.

Ev almak isteyen kişiler, sahip olmak istedikleri evin değerini belirler. Kira öder gibi bir ödeme veya daha yüksek aylık taksit ödemelerini tercih edebilirler.

Grup Tasarruf Planları

Grup Tasarruf Planı, birbirinden farklı gelire sahip kişilere ve meslek gruplarına özel olarak hazırlanmıştır. Grup planlarında bulunan kişiler benzer ödeme gücüne sahip kişilerdir.

Taksitle ev almak isteyen kişiler için uygun seçenekler sunulmuştur.

Grup tasarruf planı, faiz hassasiyeti bulunan kişiler için son derece uygundur.

Uzun yıllar bankalara yüksek oranlı faiz ödemek yerine Tasarruf AŞ’ye gelin. Konut kredisi kullanmadan bütçenize uygun yöntemlerle ev sahibi olun.

Taksitle ev almak istemeyen kişiler Tasarruf A.Ş. ile vadesiz, faizsiz ve taksitle beğendiği evi alabilmektedir.

Tasarruf AŞ, hakkında detaylı bilgi almak için 444 4 404 numaralı hattı arayabilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizi en yakın Tasarruf AŞ şubesine bekliyoruz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için Tasarruf AŞ Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Paylaş