Tasarruf İletişim Formu

  Hemen
  Bilgi Al

  Teknoloji’de iş ortağımız Turkcell

  Tasarruf A.Ş. olarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza hızlı, güvenli, pratik, kolay ve dijital çözümler sunmak için kuruluşumuzdan itibaren teknolojik partner olarak Turkcell ile iş birliği içindeyiz.

  Tüm dijital ve teknik süreçlerimizde ve işlerimizde Turkcell Dijital Servisler, işimize güç katan çözümler sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

  Tasarrufa dayalı finansman sektörüne farklı çözümlerle geniş kitleleri tasarruf ile ev sahibi yapmayı amaçlayan Tasarruf A.Ş., bulunduğu alanda tartışmasız lider olan Turkcell ’in dijital iş servislerinde hizmet almaktadır

  Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

  Şirketimizin ana yazılımı başta olmak üzere, tüm proje hesaplama ve sözleşme süreçlerinde de Turkcell kalitesinden faydalanmaktayız.

  Sektörde ilk defa müşterilerimizin tüm davranışlarını doğru şekilde ölçümleyerek kişiye özel planlar sunan yazılım Tasarruf A.Ş’de kullanılmaktadır.

  Tasarrufa önce kendimizden başlayarak, kâğıt israfını önlemek ve müşterilerimize daha hızlı çözümler sunmak adına dijital imza ile gerçekleşen sözleşme ve ödeme planları kullanmaktayız.

  Sizde Tasarruf A.Ş. dijital hizmet kolaylığını deneyimlemek için bizle iletişime geçin