Her ay kira öder gibi ev sahibi olmak

Taksitle Ev Almak

Her ay kira öder gibi ev sahibi olmak ister misiniz? Tasarruf AŞ’in uygun fiyatlı ödeme seçenekleri ile siz de kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Tasarruf AŞ, taksitle ev almak isteyen müşterilerimiz için iki farklı plan sunmaktadır.

Taksitle ev sahibi olmak için bireysel ve grup planlarında, Taksitle ev almak isteyen kişiler bütçelerine göre peşinatlı ya da peşinatsız 24, 36, 50, 60, 80, 120 veya 247 aylık gruplardan birine dahil olmaktadır.

Tasarruf Planlarında taksitler faizsiz ve vade farksızdır. Kişiler tasarruf planlarına girerken bir defaya mahsus hizmet bedeli öderler. Tasarruf planlarında her ay yapılan çekilişlerde bir kişi ev sahibi olmaktadır. Hiç kimse vadenin yarısından sonrasını beklemez.

Taksitle ev alma planlarında ev almak isteyen kişilerin taksitleri faizsiz, vade farksız ve sabittir. Tasarruf planlarına dahil olan hiç kimse peşinat vermeden, sadece ilk taksit ve hizmet bedelini ödenmesiyle gruplara dahil olur.

Taksitle ev alma planlarında ev almak isteyen kişiler ödemek istedikleri peşinatı kendileri belirlerler. Peşinat miktarı düşüldükten sonra evin fiyatı direkt taksit sayısına bölünür. Böylece geriye sadece ödenecek aylık ödenecek taksitler çıkmaktadır. Tasarruf planlarında taksitler faizsiz ve sabittir.

Tasarruf AŞ tasarruf planları sizi kira gibi büyük bir maliyetten kurtararak rahatça ödeme yaparak kendi evlerinin sahibi olmalarına imkan sağlamaktadır.

Konut kredisi gibi ödeme türlerinin dışında farklı bir çözüm sunan Tasarruf AŞ tasarruf planları farklı bütçelerdeki kişilere hitap etmektedir.

Tasarruf Planları ile ev almak oldukça kolaydır. Bankalardan yüksek geri ödemeli konut kredisi kullanmadan size ev alma imkanı sunmaktadır. Tasarruf planlarında her bütçeden kişiye birbirinden farklı ödeme seçenekleri ile taksit ödeme fırsatı sunulmaktadır.

Taksitle Ev sahibi olma öncesinde almak istediğiniz konut için aylık ödeme miktarını belirleyerek başlıyorsunuz. Tasarruf AŞ uzmanları aylık ödeme tutarına göre taksitlerinizi belirleyerek sizi faizsiz ev sahibi yapmanın yolunu açıyor.

Kira öder gibi ay ay taksit ödeyerek ev sahibi olabiliyorsunuz. Taksitle ev almak ve faizsiz ev alma Tasarruf AŞ ile gerçeğe dönüyor.

444 4 404 numaralı hattı arayarak Tasarruf AŞ kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paylaş