Tasarruf İletişim Formu

Hemen
Bilgi Al

Tasarruf A.Ş. olarak tasarrufa dayalı finansman sektörüne alternatif çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye’de yaşayan ancak bir sebeple şubelerimize gelemeyen, yurt dışında yaşayan ve Tasarruf A.Ş ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerimiz ya da bir engeli olduğu için yine şubelerimize gelmekte zorlanan müşterilerimiz için ONLİNE TASARRUF UZMANI hizmetini oluşturduk.

ONLİNE TASARRUF UZMANI hizmeti, siz değerli müşterilerimizin kullanıma sunmak bizim için son derece önemli.

Neden mi? Çünkü; Tasarruf A.Ş. kurulduğu günden bugüne tüm dağıtım kanallarında ve satış sonrası süreçlerinde müşteri memnuniyetine yüksek derecede önem vermektedir.

Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Verdiğimiz özen hem Tasarruf A.Ş’nin hem de içinde bulunduğu TASARRUFA DAYALI FİNANSMAN sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve TASARRUF İLE EV ALMAK isteyen tüm kişilere üst düzey müşteri deneyimi yaşatmak içindir.

Üst düzey müşteri deneyiminin de kişilerin ev alma konusunda karşılaştıkları zorlukları ortadan kaldırarak gerçekleştiğini biliyoruz.

Ve tüm dünyanın dijital dağıtım kanallarına yöneldiği bu süreçte alternatif çözümler sunarak daha çok kişinin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

Aynı zamanda teknolojinin gelişimi ve internetteki gelişmeler ile yeni iş kolları üreterek, hem mevcut iş kollarında gelişimi sürdürerek hem de yeni iş kolları üreterek ekonominin büyümesine katkıda bulunuyoruz.

Kısacası Tasarruf A.Ş. olarak siz müşterilerimizi tanıyor, taleplerinizi biliyor ve sunduğumuz çözümlerle siz değerli müşterilerimizin ev alma hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için çalışıyoruz.

ONLINE TASARRUF UZMANI İLE İŞLEMLERİNİZİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİRSİNİZ?
Şu anda bulunduğunuz web sitemizin (www.tasarruf.com.tr) ana sayfasında yer alan sağ alt bölümdeki mavi ikonu tıklayarak görüşmeye dahil olabilirsiniz.

Ad, Soyad, İl-İlçe ve iletişim bilgilerinizle birlikte “Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?” alanına birkaç cümle ile hedefinizden bahsettiğinizde Canlı Olan Online Tasarruf Uzmanımıza bağlanıyor olacaksınız.

Online Tasarruf Uzmanlarımız alanlarında son derece yetkin, plan ve hesaplamalar konusunda bilgili ve deneyimli kişilerdir.

Online Tasarruf Uzmanlarımız, siz değerli müşterilerimizin yönelttiği sorulara anında yanıtlar vermektedir.

Sonrasında görüntülü görüşmeyi başlatabilir, plan seçiminden, hesaplamaya ve sonrasında proje başlangıcına kadar tüm sürecinizi uzmanlarımız ile yapabilirsiniz.

Görüşmeyi başlatmak ve detaylı bilgi almak için ana sayfamıza geçebilirsiniz.