Nimetullah Narman, Emlak Sayfası Programında Merak Edilenleri Yanıtladı


Yönetim Kurulu Başkanımız Sn Nimetullah Narman; 14 Ekim 2020 Çarşamba günü katıldığı Line TV‘nin Emlak Sayfası programında, tasarrufa dayalı finansman sistemi ve Tasarruf A.Ş. ile ilgili soruları cevapladı. 

“İnsanlar Artık Bir Gün Çalışmanın Bedelinde Yarım Günün Karşılığını Almayacak”

Tasarrufa dayalı finansman sektörüne ilişkin merak edilenleri yanıtlayan Sn Nimetullah Narman, sektörün faizden beslenmediğine dikkat çekerek insanların artık çalışmalarının karşılığını tam olarak alabileceklerine değinmiştir. Ayrıca isterse asgari ücret alsın, isterse kredi sicili bozuk olsun, ev ve araç sahibi olmak isteyen herkesin artık ödeyecekleri taksitleri kendilerinin belirleyebileceğini, alacakları konut ve araçları kendilerinin seçeceğini belirtmiştir.

“Müşterilerimiz Geceleri Yastığa Başlarını Rahat Koyacaklar”

HDI Sigorta ile yapılan anlaşmaya değinen Sn Nimetullah Narman, Tasarruf ile ev sahibi olan müşterilerimizin gönül rahatlığıyla bu hayalini gerçekleştirmesi, ödemelerini güvenle yapabilmesi için gereken önlemlerin alındığını belirtmiştir. Müşterilerimizin, geceleri yastığa başlarını rahat koyacağını belirten Sn Nimetullah Narman, bu sigorta güvencesinin adını da “Tasarrufum Güvende” olarak adlandırıldığını sözlerine eklemiştir. 

“Bursaspor’umuza Destek Olmanın Onurunu Ve Gururunu Yaşıyoruz”

Bursa doğumlu ve 35 yılının Bursa’da geçtiğini aktaran Nimetullah Narman, Bursa’ya ve Bursaspor’a aşkını dile getirerek “Bursaspor’umuza bu zor günlerinde destek olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Ve bu sponsorluk anlaşmasını bize geri dönüşleri olması için değil, Bursaspor’umuz için yaptık.” ifadelerini kullanmıştır.

Paylaş