Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Niçin Tasarruf Yaparız Diyenlere Taksitle Ev Alma Fırsatı Ev Alma

Devir tasarruf devri‘ diye eskilerden sık sık duyardık. Nispeten aynı durumu yaşar olduğumuz son yıllarda bu söz tekrar tekrar kulaklarımızda çınlamaya başladı bile. Evet, devir artık tasarruf devri. Para kazanmanın, yaşamanın, hayatımızı idame ettirmenin yanında, gelecek nesillere ve yavrularımıza iyi bakabilmek adına tasarruf yapmak şart. Niçin tasarruf yaparız diyenlere taksitle ev alma fırsatı ev alma şansı vermek, çocuklara iyi bir gelecek bırakmak ve dahası için tasarruf hayatımızın en önemli parçası haline geldi de geçiyor bile.

Taksitle Ev Alma Çözümü

Parası, peşinatı, birikmişi olmayanların bu konular açıldığında karamsar olması muhtemel. Bu nedenle en başından belirtmek gerekiyor ki taksitle ev alma fırsatı için tasarruf etmeniz ve belirli bir meblağı her ay düzenli olarak elinizde tutmanız şart. Ev sahibi olmanın en kolay yolu Tasarruf AŞ‘den geçiyor. Tasarruf AŞ hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz www.tasarruf.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu tasarruf oluşumunun sizlere sunduğu fırsatlar arasında;

 1. Taksitle ev alma
 2. Taksitle araba alma
 3. Taksitle arsa alma
 4. Taksitle dükkan alma
 5. Taksitle ofis alma
 6. Taksitle ihtiyaç hissedilen ürün alma

Şeklinde akla gelebilecek tasarruf çözümleri mevcut.

ev-sahibi-olma

Taksitle Ev Almaya Giden Yol

Taksitle ev alma çözümlerine giden yolun başında tasarruf var. Evet, farkındayız ki her şeyin başında tasarruf geliyor.

Tasarruf sağlamak adına;

 1. Faturalardan kar etmek
 2. İkinci el alışverişi yapmak
 3. İhtiyacınız olmayan şeyleri ikinci el olarak satmak
 4. Planlı yaşamak
 5. Yalıtımlı ev tercih etmek
 6. Büyük mağazalardan önce bir milyoncu olarak geçen dükkanlardan alışveriş yapmak

Ayrıca akla gelebilecek, kar sağlayacak her konuda tasarrufa giden yoldan yürümek gerekecek. Örneğin Süpermarketlerden değil, halk ekmekten ekmek almayı tercih etmek dahi bir tasarruftur. İşte sizi taksitle ev alabilecek duruma götürecek kadar cebinize tasarruf sağlayan bu işlemleri yaparsanız taksitle ev sahibi olmamanız için hiçbir sebep yok.

Karamsar Olmayı Bırakın

En başında düşündüğünüz ve kenara para ayıramadığınız ortamı tasarrufa alıştıkça ardınızda bırakacak ve her ay elinizde tutabileceğiniz oranda birikim oluşturacaksınız. Bu aşamada karamsar olmayı bırakmalısınız. Çünkü param çok uzun sürede birikir, bu birikim ile yıllarca ev sahibi olamam ve beklemek zorunda kalırım demek size bir kar sağlamayacak.

Söylediğimiz gibi Tasarruf AŞ‘nin çözümlerinden biri olan, 24 ay ile 247 ay arasında tercih edeceğiniz taksit oranlarına ve evin bedelini kendiniz belirleyeceğiniz ödeme planlarına dahil olabilirsiniz. Bu planlardan birine dahil olmanız durumunda, tıpkı sizler gibi ödeme gücü belli olan bireyler ile grup oluşturulacak ve her ay bir birey ev sahibi olacaktır.

Başlangıçta hiçbir birikiminiz olmasa dahi, belirli bir süre sonra bu aşamaya gelmeniz mucize, öyle değil mi? Tüm bunlar olurken, sistemin çekiliş ile size 1. aydan itibaren evi teslim edebileceğini de unutmayınız.

Kira Ödemek Kader Değil

Kiracı olmak, kira ödemeye mahkum olmak kader değildir. Yıllarca kira ödeyip heba ettiğiniz miktarları düşünün. Günümüz şartlarında ev sahibi olmak, hayatınızı daha kaliteli sürdürebilmek için önemli bir husus. Tamamen faizsiz ödeme yöntemlerine giden yolda yapmanız gereken şey kendinizi tasarrufa şartlamak ve buna göre hareket etmek olmalı.

Kısa zamanda faizsiz bir şekilde, üstelik taksitsiz ev sahibi olmamak için hiçbir sebep yok. Sizleri tasarrufa davet ediyoruz. Tasarruf ederek hem kendi hayat kalitenizi arttırmak hem kiradan kurtulmak hem de hayata yeni bir pencereden bakmak tamamen sizin elinizde. Niçin tasarruf yaparız diyenlerin aradığı cevap işte tam olarak bu.

Tasarruf AŞ firması kişiye özel çözümler sunmaktadır. Sizde acele edin faizsiz ev ve senetle araba kampanyalarını kaçırmayın. 444 4 404 numaralı hattı arayarak veya aşağıdaki linke tıklayarak Tasarruf AŞ kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Faizsiz ev şekilde sahibi olun haberi için tıklayın

Paylaş