Tasarruf İletişim Formu

Hemen
Bilgi Al

Gizlilik

Ziyaret etmekte olduğunuz bu internet sitesinin içeriği sadece bilgi verme amaçlı olup telif hakları Tasarruf A.Ş’ye aittir. Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece, Tasarruf A.Ş’ye aittir. Bilgiler, Tasarruf A.Ş’nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesinin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Tasarruf A.Ş.’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmaz. Tasarruf A.Ş. bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

Kullanım Koşulları

www.tasarruf.com.tr adresli web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web Sitesine erişmekle veya onu kullanmakla, işbu Kullanım Koşulları ile bağlı olmayı kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu Koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen web sitesinin kullanımını sonlandırınız. Kullanıcı ve Kullanıcılar, internet sitesine girmeden önce yukarıda yer alan Gizlilik ve Kullanım Koşulları Politikasını okuduklarını ve burada yer alan hususlarla ilgili olarak herhangi bir uyuşmazlık veya ihtilaf veya talep olması durumunda, İstanbul Anadolu Mahkeme ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını, internet sitesinde yer alan içeriklerin ve Tasarruf A.Ş.’ye ait tüm elektronik ortam kayıtlarının HMK madde 193 uyarınca kesin delil sayılacağını gayrikabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt eder.