Konut Kredisi – Ev Kredisi – Tasarruf AŞ

Konut kredisi faiz oranları kamu bankaları tarafından açıklandı. kamu bankaları düşük faiz oranları ile vatandaşlara konut kredisi imkanı sunuyor.

Peki, konut kredisi almadan da daha uygun taksitlerle ev sahibi olabilir misiniz? Tasarruf AŞ, ev kredisi ve Taşıt kredisi kullanmadan küçük taksitlerle sizi 2020’de ev sahibi yapıyor.

Kamu bankaları tarafından geçtiğimiz hafta Ev kredisi faiz oranları açıklandı. Ve bu 2020’de emlak konut piyasasına hareketlilik getirdi.

Vatandaşlar konutta yüzde 0.64 faiz ile ev sahibi olmak için bankalara başvuru da bulunuyor.

En Uygun Konut Kredisi

Bankalar en uygun konut kredisi verdiklerini söyleseler de vatandaş istediğini alamıyorlar. Özellikle de yüksek taksit tutarları, vatandaşların ev sahibi olmasının önünde büyük engel.

Ev kredisi zaten uzun dönemli ipotekli kredi olarak tanımlanmaktadır.

Konut kredisi kullananlar bugün aldıkları krediyi uzun yıllar faizle ödemek zorunda.

Ve uzun yıllar sonra ödedikleri tutara baktıklarında ev kredisi ile 2. bir ev alabileceklerini göreceklerdir.

Ev kredisi kullanmadan da ev sahibi olabilirsiniz. Ev kredisi faiz hesaplama işlemleri ile uğraşacağınıza Tasarruf AŞ ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Üstelik küçük taksitlerle faiz ödemeden ev alabilirsiniz. Faizsiz finans desteği sunan Tasarruf AŞ, konut kredisi kullanarak büyük ev kredisi borçlarına girmenizin önüne geçiyor. Hayalini kurduğunuz evi, kira öder gibi, kredisiz şekilde almanızı sağlıyor.

Tasarruf AŞ, ev sahibi olması için müşterilerine Bireysel ve Grup planları sunuyor.

Konut Kredisi

Konut Kredisi kullanmadan Tasarruf AŞ ile hayalini kurduğunuz eve sahip olun

Bireysel Tasarruf Planları

Bireysel Tasarruf Planları, Tasarruf’un müşterilerine özel olarak hazırladığı bir yöntemdir.

Bireysel Tasarruf Planı, ev almak istiyorum diyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Taksit ödemelerini ve taksit artışlarını kişilerin kendisinin belirleyebilmektedir.

Ev almak isteyen kişiler, sahip olmak istedikleri evin değerini belirler. Kira öder gibi bir ödeme veya daha yüksek aylık taksit ödemelerini tercih edebilirler.

Grup Tasarruf Planları

Grup Tasarruf Planı, birbirinden farklı gelire sahip kişilere ve meslek gruplarına özel olarak hazırlanmıştır. Grup planlarında bulunan kişiler benzer ödeme gücüne sahip kişilerdir.

Taksitle ev almak isteyen kişiler için uygun seçenekler sunulmuştur.

Grup tasarruf planı, faiz hassasiyeti bulunan kişiler için son derece uygundur.

Uzun yıllar bankalara yüksek oranlı faiz ödemek yerine Tasarruf AŞ’ye gelin. Konut kredisi kullanmadan bütçenize uygun yöntemlerle ev sahibi olun.

Konut kredisi faiz oranı düşse de ev sahibi olmak çok zor. Ev kredisi hesaplama ile kredi tutarı belirlemek ev sahibi olmak için uygun bir yöntem değildir. Ev sahibi olmak, size özel konut kredi kullanarak olmaz. Faiz oranları ve konut kredileri olmadan Tasarruf AŞ ile ev sahibi olun.

Tasarruf AŞ, hakkında detaylı bilgi almak için 444 4 404 numaralı hattı arayabilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizi en yakın Tasarruf AŞ şubesine bekliyoruz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için Tasarruf AŞ Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Paylaş