Hayalimdeki Ev ve Arabayı Nasıl Alabilirim?

Hayalimdeki Ev ve Arabayı Nasıl Alabilirim?

 

Her gün birçok kişinin defalarca sorduğu soruların başında geliyor “hayalimdeki ev ve arabayı nasıl alabilirim?” sorusu. Soru bu olunca aslında verilecek çok da fazla bir cevap yok. Eğer kenarda bir birikiminiz yoksa yapabileceğiniz şeylerden biri bankalara başvurup kredi ile ev veya araba sahibi olmak fakat ne yazık ki kredi alabilmeniz için hem çok fazla koşul var hem de geri ödeyeceğiniz miktar çok fazla. Ve bu yüzden de kredi çekmek hayat standartlarınızı düşürmekte.

Yine de tüm bu zor şartların yanında ev ve araba sahibi olmak isteyenler için çok ama çok kolay bir yol var: Tasarrufa dayalı finansman sistemi.

Düşük Taksitler Ödeyerek Ev ve Araba Almak Mümkün

Hayalimdeki ev ve arabayı nasıl alabilirim sorusuna, kendini mutlu edecek bir cevap arayan herkese, bu yazıda aradıklarını bulacaklarının garantisini veriyoruz.

Tasarrufa dayalı finansman sektörünün verdiği hizmet sayesinde; kişiler, aileler ve şirketler çok kolay bir şekilde ev ve araba sahibi olabiliyorlar. Bu sisteme dahil olduğunuz anda hayalini kurduğunuz şeylere kavuşmanız oldukça kolaylaşıyor ve tüm bunları bütçenize uygun ödeme koşullarıyla gerçekleştirebiliyorsunuz ve peşinat derdiniz olmuyor.

Düşük Taksitlerle Hayalimdeki Ev ve Arabayı Nasıl Alabilirim?

Tasarrufa dayalı finansman sektöründe hizmet veren şirketler müşterilerinin bütçelerine göre ödeme planı oluştururlar. Bu ödeme planı sayesinde kiradan çok daha düşük ücretler ödersiniz ve aynı zamanda ödediğiniz her bir kuruş geleceğinize yaptığınız bir yatırım olur; kira ödemeleri gibi uçup gitmez. Faiz sisteminin asla yer almadığı bu sektörde, faiz yükünden kurtulunca da evinizin değeri kadar toplam ödeme yaparsınız. Bankalar gibi neredeyse iki ev fiyatına bir ev almak gibi bir yükün altına da böylece girmemiş olursunuz. Ekstra ödediğiniz tek ücret hizmet bedelidir ve bu da çok çok küçük yüzdelere tekabül eder.

Tüm bu kolaylıkların yanı sıra erken teslim çekilişleri sayesinde evinize ilk aydan bile kavuşabilirsiniz. Ayrıca Tasarruf A.Ş.’nin sektörde ilk ve tek olan sigorta güvencesi farkıyla ödemelerinizi güvence altına da alabilirsiniz ve bu sayede tüm hayallerinize güvenle ulaşırken aklınız asla arkada kalmaz.

İşte “hayalimdeki ev ve arabayı nasıl alabilirim?” sorusunun cevabı bu kadar kolay!

Hayalimdeki ev ve arabayı nasıl alırım diye düşünen birçok insan olduğunu biliyoruz. Fakat bildiğimiz bir başka şey de şu: Ev ve araba sahibi olmak sandığınız kadar zor değil. Hatta, tasarruf ederek çok kolay. Siz de hayallerinize bir an önce ve kolayca kavuşmak istiyorsanız vakit kaybetmeden tasarruf etmeye başlamayı denemelisiniz.

Paylaş