Tasarruf İletişim Formu

  Hemen
  Bilgi Al

  Tasarruf A.Ş. ; Ev almak, araç almak gibi ihtiyaçları bulunan bireylere sıfır faizli ürün ve hizmetler sunan, %100 Türk sermayeli finans şirketidir.

  Amacımız; Bireylere, tasarruf ederek, ev veya araç sahibi olmanın mümkün olduğunu anlatmak ve bunu deneyimlemelerini sağlamaktır.

  Bireyden başlayarak tüm topluma tasarruf alışkanlığı kazandırmak, nasıl tasarruf edileceği konusunda yol göstermektir. Böylece ülkemizdeki tasarruf oranının artışı ile refah seviyesinin artışına katkıda bulunmaktır.

  Hedef kitlemiz; toplumun yalnızca belirli bir kesimi değil tüm bireyleridir.

  Ürün ve Hizmetlerimiz; tasarruf planları, farklı gelir ve meslek grupları göz önünde bulundurularak, kişiye özel bütçe ve ihtiyaçlara göre hazırlanmıştır.

  Tasarruf A.Ş. sahip olduğunu 20 yıllık mesleki tecrübesi, İleri seviye uzmanlığı ile bulunduğu tasarrufa dayalı finansman sektöründe, anlaşılabilir bir dil ile müşterilerine uygun planlar ile ev sahibi, araç sahibi olabilmeleri için finansman desteği sağlamaktadır.

  Tasarruf A.Ş. müşterilerinin birikimlerini başladıkları ilk günden itibaren onlar için sigortalamaktadır.

  Tasarruf süresince akıllarda soru işareti kalmadan, müşterilerinin hedeflerine gönül rahatlığı ile ulaşmalarını sağlamaktadır.

  Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

  “Siz hayallerinizdeki ev, araba, arsa vb. alımlarınız için tasarruf ederken, biz de size finansman desteği sağlıyoruz”

  Hep beraber büyük bir aile olacağımıza inancımız sonsuz…
  Size ilk günkü heyecanımızla ve sürekli daha da gelişerek çalışmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.
  Tasarruf ile hayallerinize kavuşmanız dileğiyle.

  Tasarruf A.Ş. olarak, kişi, statü, yer veya finansal durum ayırt etmeksizin, ülkemiz için çalışıyor, çözüm sunuyor ve üst düzey müşteri deneyimi yaşatıyoruz.