Tasarruf A.Ş. Ev Sahibi Olmak

Ev Sahibi Olmak İçin En Akıllıca Çözüm

Ev kiralarının her geçen gün arttığı bu günlerde, ev sahibi olabilmek artık her zamankinden çok daha önemli bir konu haline geldi. Ev sahibi olmak sadece barınma ihtiyacını karşılamak olarak değil geleceğe yapılan bir yatırım olarak da görülüyor ve ev sahibi olan kişiler/aileler çok daha kolay tasarruf ederek hayatlarının ilerideki dönemlerine yatırım yapabiliyorlar. Böylece kazandıkları para boşa gitmiyor; sürekli taşınmak gibi hem maddi hem manevi anlamda yorucu bir işten de kurtuluyorlar. Peki, ev sahibi olmak için en akıllıca çözüm nedir?

Banka Kredilerine Muhtaç Değilsiniz

Ev sahibi olmak için banka kredileri de bir çözüm fakat kredilerin, insanlara yüksek faiz oranlarını yük etmesi, peşinat ve kefil istemesi ev sahibi olmak isteyenler için büyük zorluklar yaşatıyor. Bankalara geri ödenecek ücretin neredeyse çekilen kredinin iki katı olması ve ödenecek taksitlerin de büyük miktarlara tekabül etmesi de ev sahibi olmak isteyenleri çıkmaza sokuyor. İşte tüm bu zorlukları yaşamadan, kolayca ev sahibi olmak mümkün. Tasarrufa dayalı finansman sektörü sayesinde asla faiz ödemeden hayalinizdeki eve sahip olabiliyorsunuz ve böylece geleceğiniz için hiç zorlanmadan yatırım yapmaya başlıyorsunuz.

Bu sisteme dahil olduğunuz an tasarruf ederek ev veya araba sahibi olabiliyorsunuz ve ödeyeceğiniz taksitlere de siz karar veriyorsunuz. Bu sayede ev sahibi olurken bütçenizi asla zorlamıyorsunuz. Sadece bununla kalmıyor; sizden hiçbir şartı karşılamanız beklenmiyor. İsterseniz peşinatsız da ev sahibi olabiliyorsunuz. Kefil ve dosya masrafı derdi de yok. Herkes ama herkes bu fırsattan yararlanabiliyor. Çünkü tasarruf herkese hitap ediyor.

İlk Aydan Evinize Kavuşabiliyorsunuz

Her ay düzenlenen erken teslim çekilişleriyle de daha ilk aydan ev sahibi olmak mümkün. Kim ne derse desin ev sahibi olmak için en akıllıca ve kolay çözümün tasarrufa dayalı finansman sektörü olduğu çok açık. Her yıl binlerce insan bu sayede kiracılıktan kurtuluyor ve keşke daha önce bu sisteme dahil olsaydık diye iç geçiriyor.

Paranız Boşa Gitmesin

Her ay kazandığımız paralardan geri dönmemek üzere ödediğimiz bir şey var. Evet, hepimizin ilk cevap olarak verdiği kira ödemelerimiz buna en büyük örnek olarak gösterilebilir. Siz de kiracılıktan kurtulmak ve ev sahibi olarak geleceğinizi garanti altına almak isterseniz tasarruf ederek sandığınızdan da kolay bir şekilde hayallerinize kavuşabilirsiniz. Uçup giden kira ödemelerinin önüne bir set çekmek sizin elinizde çünkü tasarrufu seçerek paranızın boşa gitmesini engelleyebilirsiniz.

Paylaş