cekilisle-ev-almak-icin-tasarruf-as

Çekilişle Ev Almak İçin Tasarruf AŞ

Çekilişle ev almak için Tasarruf AŞ, kişilere özel oluşturduğu ödeme planı ve cazip ödeme koşullarından oluşan kampanyaları ile büyük ilgi görüyor.

Ev sahibi olmak ne kadar önemli ise, ev satın almak ekonomik olarak bir o kadar zor. Aslında ev veya araba alınacağı zaman finansal destek olarak ilk akla gelen, bankaları sunmuş olduğu krediler oluyor.

Fakat bankaları konut kredilerine uyguladığı faiz, zorunlu hayat sigortası, ipotek uygulaması, ekspertiz raporu ve dosya masrafı gibi giderler de eklendiğinde bankaya ödenecek kredi miktarı oldukça artıyor.

Söz konusu konut kredisini almak için gelir durumunuzun ve satın alacağınız evin krediye uygunluğu da önemli.

Aksi bir durum oluşması halinde bankadan konut kredisi alma şansınız da olmayabiliyor. Yani, yatırımcının konut kredisini alması bir dert, ödemesi ise, ayrı bir dert olarak görülmektedir. Bu nedenle son yıllarda ev ve araba almak isteyenler, finansal destek için farklı yöntemlere başvuruyor.

Tasarruf AŞ’de, yatırımcılar tarafından en çok ilgi gösterilen yöntemlerden biri durumunda. Kolay ve kişiye göre oluşturulan tasarruf planı, cazip koşullardan oluşan kampanyaları ile çekilişle ev almak isteyenlere güzel fırsatlar sunuyor.

Ev Almak!

Ev almak, günümüzde artık bir konfor ve statü göstergesinden çok ihtiyaç haline gelmiştir. Ev kiralarında yaşanan artış oranları, kira ödeyenleri fazlası ile bunaltmıştır.

Yıllarca yapılan kira ödemesine karşın, ev sahibi olamamanın yarattığı sıkıntıdan şikâyetçi olan çoğu kişi kendi olanaklarına uygun ödeme koşulları ile ev sahihi olmayı istemektedir. İşte, bu noktada tasarrufa dayalı faizsiz ev alma yöntemi de çoğu kişiye önemli bir faizsiz finansal destek sağlıyor.

Tasarruf yapma konusunda adım atmanız ve bunu düzenli hale getirmeniz, bu sistemden yararlanmanız için yeterli.

Tasarruf AŞ, isteyen herkese yapmak istediği yatırım konusunda ihtiyacı olan finansal desteği faizsiz olarak sağlıyor.

Size düşen aylık harcamalarınızdan tasarruf yaparak birikim yapmak için adım atmanız. Bu sağladıktan sonra alışkanlık haline getirdiğiniz tasarruf olanaklarıyla, şimdiye kadar ertelediğiniz ev veya araba gibi diğer yatırımlar için adım atabilirsiniz.

Her ay faturalı giderleriniz olan su, elektrik, doğalgaz ve telefon gibi harcamalardan elinizden geldiğinde kısarak tasarruf sağlamanız gerekiyor. Aynı şekilde, ay içinde yapacağınız gıda veya giyim harcamaları konusunda da acil ve gerçekten gerekli olmayan harcamaları yapmamanız gerekiyor.

Tasarruf alışkanlığı yalnızca bir kez yapılacak bir uygulama değil. Bunu yaşam biçimi haline getirdiğinizde gerçekten yüksek oranda birikimler sağlamaya başlıyorsunuz.

Böylece, bankadan konut kredisi almadan tasarrufa dayalı peşinatsız koşullarla alabileceğiniz evim evim diyebileceğiniz bir eviniz olacak. Uzun zamandır ertelediğiniz ev alma hayali sağladığınız birikim sayesinde gerçeğe dönüşecek.

Tasarrufla Ev Sahibi Olabilir Misiniz?

Tasarrufla ev almak, evi olmayan ya da kirada oturan yüzlerce insanın en büyük hayali oldu. Bu orta veya dar gelirli insanlar, kredisiz ev ve faizsiz konut koşulları ile ev sahibi olmak için fırsat bekliyordu.

Tasarruf AŞ, faizsiz ev kredisi kadar kıymetli ve kişiye özel hazırlanan tasarruf planları ile çekilişle ev alma olanaklarından yararlanmak isteyen herkese, peşinatsız ev alma konusunda faizsiz finansal destek sağlıyor.

Tasarrufla birikim yapmak sizden taksitle ev almak konusunda faizsiz destek sağlamak ise Tasarruf AŞ’den.

Tasarruf AŞ, farklı finansal çözümleri ile kişileri almak istediği eve kolayca ulaştırıyor.

Tasarrufa dayalı faizsiz araç ve ev alma ile senetle cazip araba kampanyaları sunan Tasarruf AŞ, cazip kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için 444 4 404 numaralı hattı arayabilir, internet sitesini ziyaret edebilir veya size en yakın Tasarruf AŞ şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş