Tasarruf İletişim Formu

  Hemen
  Bilgi Al

  Değerli Müşterilerimiz, Çözüm Ortaklarımız ve Kıymetli Çalışanlarımız;

  2019’un zorlu koşullarına rağmen, yeni, genç, dinamik ve yüksek teknoloji ile donanmış bir şirketi; geniş kitlelerin rahatlıkla ev veya araç sahibi olmaları için hayata geçirdik.

  Tasarruf ile ev veya araç sahibi olmak; yaygın olarak bilinen yolların dışında, herkese hitap eden alternatif bir çözümdür. Küçük bütçelerle ve kolay ulaşılabilir şekilde, çözüme yönelik oluşu, işleyişimizi cazip kılmaktadır.

  En iyi yatırımın; insana, güvene ve teknolojiye yapılan yatırım olduğunun farkındayız. Tüm bunları dikkate alarak, hayatı boyunca çalışıp çabalayan, ev veya araba sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için, değerlerimiz doğrultusunda, yenilikçi bakış açısıyla çalışmaya devam ediyoruz.

  İşimizi yaparken, asla göz ardı etmeyeceğimiz hususlar; adalet, güven, dürüstlük, ahlaklı davranış, şeffaflık, değişime açıklık, müşteri odaklı bakış açısı ve duyarlılıktır.

  Hayal Kur. Adım At. Kazan.” Sloganımız, çıkış noktamızın özetidir. Yola çıkarken ana belirleyicimiz; müşterilerimizin, hayallerine yorulmadan ulaşmalarını sağlamak oldu. Bu çizgide sunduğumuz hizmetlerimizin, olmazsa olmaz iki önemli etkeni de güven ve teknolojidir.

  Birikim, Ev Alma, ev almak, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi, taksitle ev, Tasarruf, Tasarruf Etmek, Tasarrufla ev

  HDI sigorta ile birlikte geliştirdiğimiz ‘Tasarrufum Güvende Sigortası’ ile müşterilerimizin yatırmış oldukları paralarını sigortalıyoruz. Böylece tüm müşterilerimizin tasarruflarını gönül rahatlığı ile yapmalarına imkan sağlıyoruz.

  Teknolojide çözüm ortağımız olan Turkcell ile yapmış olduğumuz uçtan uca işbirliği tüm hızıyla gelişmeye devam etmektedir. Tasarruf A.Ş., teknolojik açıdan sektörümüz için rol model olmuştur. Yenilikçi yönümüzü sürdürerek, teknolojiyi takip edecek ve işlerimize entegre etmeye devam edeceğiz.

  Sektörümüz için bir başka yenilik ise; Turkcell-Dijital İş Servisleri ile geliştirdiğimiz, sektörde ilk defa uygulanmakta olan dijital imza projesidir. Dijital imza, sadece müşterilerimize ve çalışanlarımıza kolaylık sağlamıyor aynı zamanda israfı önlüyor. Zaman ve kağıt tasarrufu açısından da önemli bir uygulamadır.

  Tasarruf A.Ş.’nin sunduğu tüm çözümler Tasarrufa dayalı finansman sektörü için inovasyon niteliğindedir.

  Tüm bunlarında yanında, küçük bir kalp kazanmanın ve içten bir teşekkürün paha biçilemez olduğunu da çok iyi biliyoruz. Sosyal sorumluluk noktasında üzerimize düşeni layıkıyla yapmak için gayret gösteriyoruz. Türkiye’nin eğitim alanında en saygın kurumlarından olan Darüşşafaka Cemiyeti ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizle, gelecek nesillere tasarruf bilincini aktarmaya devam ediyor olacağız. Bugünden attığımız adımların gelecek için temel oluşturduğunun da bilincindeyiz.

  Kuruluşumuzdan bugüne, tasarrufa dayalı finansman sektöründe ilklere imza atmanın ve yeni hizmetleri sunmanın kıvancını yaşıyoruz. İstikrarlı yükselişimizle, sektörde kalite ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz. İnandığımız değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek ve çok çalışarak müşterilerimizi hayallerine ulaştırmak en büyük gayemiz.

  Ülkemiz için kritik olan tasarruf oranının artmasına katkıda bulunmaya ve israfın önüne tasarruf ile geçmeye devam edeceğiz.

  Tasarruf ailesinin daha da genişleyeceğine olan sonsuz inancımız en önemli motivasyon kaynağımızdır. Tüm çalışanlarımızla beraber ortak fikir ve amaçla, müşterilerimizin beğenilerini kazanarak, hayallerini gerçekleştirirken, çözüm ortaklarımızın destekleriyle geleceğe güvenli adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Bizimle aynı amaç, düşünce ve hislerle ilerleyen Tasarruf Ailesinin her bir bireyine,

  En Derin Sevgi ve Saygılarımla,

  Nimetullah NARMAN

  Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı