Tasarruf A.Ş. Araç Sahibi Ol

Araç Sahibi Olma Hayaliniz Tasarruf ile Mümkün

Bir otomobil satın almak için tasarruf etmek, disiplin gerektirir. Aslında, muhtemelen satın alacağınız evinizden sonra en pahalı ikinci şey arabadır. Hep aklınızda olan “tasarruf etsem de taksitle araba almak bize de nasip olsa” diyorsanız doğru yerdesiniz. Tasarruf A.Ş, sizi de araba sahibi yapabilir. Peşinat ödemeden sadece aylık taksitler halinde ödeyeceğiniz küçük meblağlar sizi de araba hayalinize kavuşturabilir.  Tasarruf ile ister peşinatlı, ister peşinatsız çekilişli sistemlere dahil olur, aylık olarak ödeyeceğiniz ve çekiliş ile sıranızın belirleneceği sistemler ile arabanıza kavuşabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken tek şey sistemleri iyi incelemek hangisinin size ve bütçenize daha uygun olduğunu belirlemek… Sonrasında biraz sabır ve küçük küçük ödemeler ile araba sahibi olmak hiç de zor değil.

Tasarruf A.Ş’nin sizler için hazırladığı birbirinden özel kampanyalarla ister ev sahibi, isterseniz araba hatta motosiklet sahibi olabilirsiniz. Sadece bunlarla da kalmıyor; aklınızda bir ofis, dükkan ya da arsa sahibi olmak varsa Tasarruf A.Ş’nin kampanyalarına mutlaka bir göz atmalısınız.

Otomobil Hayalinizi Gerçekleştirmek Hiç De Zor Değil

Tasarruf A.Ş’nin Bireysel Tasarruf Planlarına dahil olmanın ilk adımı almak istediğiniz otomobilin değerini belirlemektir. Bu adımdan sonra Tasarruf A.Ş’nin profesyonel tasarruf uzmanları, sizin için ödeme planınızı oluşturur. Burada dikkat edilen en büyük ayrıntı sizin bütçenizdir. Ve bütçenize göre ödeme planları oluşturulur. Ödenecek taksit sayısı, taksitlerin artıp artmayacağı, tamamen kendi inisiyatifinizdedir. İsterseniz teslimata kadar düşük taksitlerle, teslimat sonrası yine bütçenize göre ayarlayacağınız daha yüksek taksitlerle ödemeniz mümkündür.

Tasarruf A.Ş.’nin otomobil sahibi olmak için birçok kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalarda farklı aylık geliri olan gruplar için hazırlanmış Grup Tasarruf planları bulunur.  Bu gruplarda yer aldığınızda aynı zamanda her ay noter huzurunda gerçekleştirilen erken çekilişlere katılırsınız. Bu sayede hayalinizdeki araca çok daha erken kavuşma şansını yakalarsınız.

Eğer siz de araba hayalinizi gerçekleştirmek istiyorsanız ve kredi faizleri ödemek istemiyorsanız Tasarruf A.Ş.’nin Bireysel Tasarruf Planlarına mutlaka göz atmalısınız.

Paylaş