Tasarruf A.Ş. Araba Sahibi Olmak

Araba Almak İçin Uygun Maliyetli Yöntemler

2020 yılında yaşanan COVID-19 salgınıyla beraber araba almak herkes için çok daha önemli bir konu haline geldi. Tüm bu salgından önce de insanların daha kolay ve rahat seyahat etmek için araba sahibi olma hayali hep mevcuttu fakat artan 0 ve 2. el araç fiyatları ve kredi maliyetleri nedeniyle araba almak eskisine nazaran çok daha zorlaştı.

Sosyal mesafenin, salgın hastalığı kapmamak için çok titiz bir şekilde korunması gerekiyor ve toplu taşıma kullanan insanlar için bu durum epey zorlaşıyor. Bu sebepten ötürü araba almak sadece keyif ve zevk için değil sağlık açısından da önemli bir konuma geldi.

Peki araba almanın bu kadar önemli olduğu bir dönemde hangi yöntemlerle kolayca araba sahibi olabiliriz? Yüksek kredi maliyetlerinden kurtulabilir miyiz? Bu sorulara yüzünüzü gülümsetecek bir cevabımız var: Tasarrufa dayalı finansman sektörü hayallerinizdeki arabaya hayalinizdeki kadar kolay kavuşmanız için büyük bir fırsat.

Faiz Ödemeden Araba Sahibi Olmak

Çok büyük kredi maliyetlerinden kurtulup araba almak isteyen herkes için aslında çok kolay bir yöntem var ve bu yöntem tasarruf yapmaktan geçiyor.

Tasarrufa dayalı finansman sektörü sayesinde araba sahibi olabiliyor, peşinat ve faiz ödemiyorsunuz. Ayrıca, tüm araç tutarını da çok küçük, ödeme gücünüze uygun taksitlerle ödeyerek bütçenizi asla zorlamıyorsunuz. Kredi çekerek bir araba fiyatına neredeyse iki araba fiyatı ödemek gibi bir haksızlık yaşamıyorsunuz. Üstelik tüm bu hizmetten yararlanırken peşinat ödemeniz gibi herhangi bir şart bulunmuyor. Tasarruf etmek isteyen herkesin yararlanabildiği ve hayallerine kavuşabildiği, birlikten kuvvet alan bir sistem bu.

Özellikle şehir hayatında; hastaneye, gezmeye, işe veya okula gitmek toplu taşıma ile yapıldığında oldukça yorucu bir durum haline gelmişken, %0 faiz ve küçük taksitlerle araba sahibi olmak herkes için büyük bir fırsat.

Siz de tasarruf ederek araba sahibi olmak istiyorsanız kredi yükünün altına girmeden, küçücük taksitler ödeyerek ayaklarınızı yerden kesebilirsiniz.

Paylaş