Bursaspor Tasarruf A.Ş. Sponsorluk Anlaşması

2020/21 Sezonunda Bursaspor’un Forma Göğüs Sponsoruyuz

Forma göğüs sponsorluğu için Bursaspor ile Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında resmi sözleşme imzalanmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanımız Nimetullah Narman ile Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu üyeleri, basın mensuplarının da bulunduğu sponsorluk toplantısında bir araya geldiler.

Bursaspor Kulübü Başkanı konuşmasında “Bursaspor Kulübü’nün içinde bulunduğu durumlardan dolayı çok ciddi anlamda, hukukî, idarî ve mâlî çalışmalar yapıyoruz. Önemli mesailer harcıyoruz. Bu süreçte de hepsinin üstesinden gelmemiz gerekiyor. Sponsorluk anlamında da olumlu sonuçlar alıyoruz. Bu anlamda Bursaspor Kulübü olarak Tasarruf A.Ş. ile forma göğüs sponsorluğu anlaşması imzalamak için bir araya geldik. Türkiye’de ev ile araba kazandırmak için yatırım yapan şirket, yeni forma sponsorumuz oldu. Bu çok önemli bir anlaşmadır. Bursaspor’un böyle cefakar ve fedakar gruplara, yatırımlara ihtiyacı var. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman’ın Bursalı olması anlaşmamızda büyük etken oldu. Yeni anlaşmamız Bursaspor ile Tasarruf A.Ş.’ye hayırlı olsun. Tasarruf A.Ş. firması ile beraber hem kulübümüz başarı elde etsin hem de birbirimize uğur getirmemizi diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Nimetullah Narman ise yaptığı konuşmada şunları kaydetti. “Türkiye’nin 6 şampiyon takımından biri olan ve ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Büyük Bursaspor’umuza Süper Lig’e çıkma yolunda Tasarruf A.Ş. ailesi olarak destek olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yıl sonu itibariyle 4’ü Bursa’da olmak üzere 30 şube ile Tüm Türkiye’de tasarrufa dayalı finansman sektörünü geliştirmeye ve müşterilerimizi faiz ödemeden ev ve araç sahibi yapmaya devam edeceğiz. Bursaspor’un ülkemizin gururu olduğu efsane günlerine yeniden dönmesi için Tasarruf A.Ş. ailesi olarak yürekten destek veriyoruz. Bursaspor’umuzun bu zorlu sürecinde, taşın altına elini korkusuzca koyan Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyor, gönülden desteklediğimizi belirtmek istiyoruz. Takımlarına desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen büyük Bursaspor’un büyük taraftarına “merhaba” diyor. Zaferlere giden bu yolda onların yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.”

Paylaş